NADRUKI NA ODZIEŻY

wykonujemy nadruki haftem lub sitodrukiem

OD ZAWSZE.

Wykonujemy nadruki na odzieży od 2005 roku. Przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy nadruki na naszej odzieży firmy, z którą współpracujemy od wielu lat.

Znakowanie odzieży wykonujemy dwoma najbardziej sprawdzonymi sposobami: haft oraz sitodruk.

RODZAJE NADRUKÓW

HAFT CZY SITODRUK?

HAFT KOMPUTEROWY

Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane hafty na:

koszulkach, czapkach, kurtkach, polarach, ręcznikach, odzieży roboczej, odzieży sportowej, torbach, plecakach – na wyrobach gotowych i na wykrojach.

Dodatkowo wykonujemy na zamówienie klienta wszelkiego rodzaju naszywki, które mogą być również podklejone folią do wgrzewania.

Na naszej stronie nie podajemy cennika ponieważ, cena uwarunkowana jest od ilości ściegów, którą wylicza specjalny program hafciarski. W celu uzyskania wyceny prosimy o przesłanie projektu lub kontakt.

SITODRUK

Wykonujemy również nadruk metodą sitodruku. Metoda ta jest najtrwalsza jeśli chodzi o znakowane odzieży. 

Na naszej stronie nie podajemy cennika ponieważ, cena uwarunkowana jest od ilości kolorów.

W celu uzyskania wyceny prosimy o przesłanie projektu lub kontakt.

GALERIA NASZYCH PRAC

NA ODZIEŻY

I NIE TYLKO.

ODZIEŻ ROBOCZA

CZY REKLAMOWA?

Odzież robocza RIMECK® to zupełnie nowa linia odzieży, która powstała dzięki doświadczeniu projektantów firmy ADLER. W ofercie znajdują się takie produkty jak spodnie robocze, ogrodniczki, kamizelki oraz kurtki RIMECK®. Wszystkie produkty tej marki są uszyte z wysokiej jakości materiałów odpornych na ściekanie i  czynniki zewnętrzne, a miejsca najbardziej narażone na przetarcia zostały dodatkowo wzmocnione certyfikowanym materiałem Cordura®. Materiał ten zapewnia komfort i wyjątkową odporność na rozdarcia i przetarcia, przez co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie

Produkty RIMECK® charakteryzują się komfortem, praktycznością i starannym wykonaniem, a dzięki licznym kieszeniom na wszystkie niezbędne narzędzia praca staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza. W kolekcji znajdą znajdują się również produkty HIGH-VISIBILITY – o wysokiej widoczności, które przyczyniają się do podwyższenia bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy.​

Call Now Button